MISTRZOSTWA SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 20 W NOWYM SĄCZU W TENISIE STOŁOWYM CHŁOPCÓW
poniedziałek, 14 listopada 2016 11:11

Turniej odbył się 4 listopada 2016 . Wystartowało w nim aż 22 osoby z klas IV-VI . Po rozlosowaniu par grano do dwóch wygranych setów . Osoby , które przegrały swoje pojedynki miały swoją szanse w grze do dwóch przegranych . Zwycięzcy przechodzili do następnej rundy . Łącznie rozegrano 36 spotkań , które wyłoniły zwycięzców i pokonanych.

Rewelacją turnieju okazał się uczeń kl.6 b DAWID JASIŃSKI , który wygrał wszystkie 6 spotkań i został mistrzem SP 20 na rok szkolny 2016/17.W pokonanym polu dwukrotnie pozostawił stojącego najwyżej w rankingu w ubiegłym roku JAKUBA JAWORSKIEGO . NA uwagę zasługują również uczniowie piątych klas : MICHAŁ PAWLIK< SEBASTIAN BOMBA, MATEUSZ SZYMAŃSKI oraz najmłodszy w tym gronie MICHAŁ KULPA .Organizatorem turnieju był p. Janusz Pawlik , a turniej pozwolił wyłonić reprezentację szkoły na zawody między – szkolne 16.11.2016.

OTO POSZCZEGÓLNE MIEJSCA

1.Jasiński Dawid 2.Jaworski Jakub 3-4.Pawlik Michał , Bomba Sebastian, 5-6 .Szymański Mateusz ,Kulpa Michał 7-8.Bryja Konrad ,Szczurek Mateusz 9-11. Żerkowski Adam, Pawlik Kacper, Gawlikowski Jakub 12-15. Wydrzyński Oliwier, Jaśkiewicz Adam, Goranci Filip, Górka Kamil 16. Stanek Karol,17. Janczyk Tomasz, 18. Dyda Tomasz 19-22. Gawlikowski Kacper, Wałach Damian, Kiełb Wojciech.

BRAWA DLA WSZYSTKICH UCZESTNIKÓW !!!