„Uśmiech otwiera serca”
środa, 23 listopada 2016 07:36

W dniu 21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień, dzień bardzo szczególny, który ma nam uświadomić, że zawsze należy być wobec siebie miłym, uprzejmym i życzliwym.

Samorząd Uczniowski przygotował dla wszystkich symbol życzliwości czyli „uśmiechnięte buźki”, które zachęcały do uśmiechu i otwartości wobec siebie. W tym dniu na szkolnym korytarzu i na drzwiach sal lekcyjnych pojawiły się dekoracje, plakaty oraz napisy:  „Uśmiech wystarczy”, „Uprzejmość jest na miejscu”, „Spraw by ktoś dzięki Tobie się uśmiechnął”,  „Dużo radości z okazji Dnia Życzliwości”, itp.

Tak naprawdę każdy dzień powinien być pełen życzliwości, uśmiechu i wzajemnej sympatii, a nie tylko jeden kalendarzowy. Bądźmy życzliwi nie tylko w ten jeden wyjątkowy dzień, ale przez cały rok!

BĄDŹ DLA WSZYSTKICH ŻYCZLIWY, A ŚWIAT BĘDZIE SZCZĘŚLIWY!