0B- Zajęcia integracyjne z rodzicami.
środa, 23 listopada 2016 12:18

18 listopada dzieci z oddziału 0B zaprosiły swoich rodziców do szkoły, aby mogli uczestniczyć we wspólnych zajęciach integracyjnych. Rodzice mieli możliwość obejrzenia lekcji języka angielskiego którą prowadziła pani mgr Justyna Kuciel.  Dzieci zaprezentowały swoją znajomość słówek angielskich, rozumienie  poleceń  kierowanych  do nich po angielsku, jak również to, iż doskonale potrafią śpiewać w języku angielskim.

W dalszej części spotkania rodzice obejrzeli przedstawienie przygotowane przez dzieci, w którym dzieci deklamując wiersze i śpiewając piosenki,  opowiadały o urokach jesieni. Punktem kulminacyjnym było wspólne wykonanie postaci zwierząt, do których zostały wykorzystane owoce i warzywa, oraz różne inne materiały. Pomysłowość rodziców i dzieci była zaskakująca. Zapraszamy do obejrzenia tych fascynujących arcydzieł.