Konkurs Polskiej Poezji Religijnej
Konkurs Polskiej Poezji Religijnej
piątek, 02 grudnia 2016 10:27

25 listopada odbył się szkolny etap Ogólnopolskiego  Konkursu  Polskiej Poezji Religijnej. Uczniowie
z klas 1 – 6 pięknie recytowali wiersze polskich autorów o  tematyce religijnej. Najczęściej były to wiersze poetek: Beaty Kołodziej, Małgorzaty Nawrockiej, brata Tadeusza Rucińskiego. Najliczniejszą grupę stanowiły dzieci klas drugich, a wszystkich uczestników było 48.

 

Recytacji wierszy przysłuchiwali się katecheci naszej szkoły: ks. Maciej Górak, Ewa Janus i Wanda Zapiór. Postanowiono, że w następnym etapie rejonowym, który odbędzie się 7 grudnia w Pałacu Młodzieży naszą szkołę reprezentować będą  uczniowie:

Kategoria klas 1 – 3

Kaja Jakubowska kl .2 b, Igor Gramsz kl. 2 c, Łukasz Nowak kl. 2 c

Kategoria klas 4 – 6

Mateusz Szymański kl. 5 b, Anna  Zagajska  kl. 4 b, Nikodem Białkowski kl. 6 b

Gratulujemy !!!

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.