Andrzejki w Grupie Pszczółek i Biedronek

Andrzejki są tradycją przekazywaną z pokolenia na pokolenie. Również w Przedszkolu dzieci miały okazję poznać najpopularniejsze zwyczaje związane z tym świętem. Dnia 22 listopada odbyły się Andrzejki w grupie Pszczółek i Biedroneczek. Od samego rana dzieci nie mogły doczekać się rozpoczęcia zabawy i chętnie pomagały w przygotowaniach.

Zabawa odbyła się w pięknie udekorowanej sali. Dzieci brały udział w wielu ciekawych zabawach, ale także mogły „wywróżyć” kim będą w przyszłości, a także jak będzie miała na imię przyszła żona lub przyszły mąż. Nie mogło również zabraknąć wróżenia z butów, chcąc dowiedzieć się, która panna pierwsza wyjdzie za mąż, a który kawaler pierwszy się ożeni. W czasie tej zabawy dzieci, bardzo chętnie ustawiały buty, świetnie się przy tym bawiąc. Andrzejkowe spotkanie zakończyło się słodkim poczęstunkiem.