Odwiedziny Pań Policjantek w Przedszkolu

07.12.2016 roku odwiedziły przedszkole Panie Policjantki z Komendy Głównej Policji w Nowym Sączu. Pogadanka którą przeprowadziły dotyczyła szeroko pojętego bezpieczeństwa. Jak bezpiecznie przechodzić przez jezdnię, jak poruszać się po ulicy, żeby nie doszło do sytuacji niebezpiecznych dla dziecka, komu mogę powiedzieć jak się nazywam, a komu nie?….

Nasze przedszkolaki posiadają takie wiadomości i swoją wiedzą podzieliły się z Policjantkami. Pokazały również, że są odpowiedzialni i wiedzą, jak należy się zachowywać na drodze i w najbliższym otoczeniu. Panie policjantki chętnie opowiedziały przedszkolakom o swojej bardzo odpowiedzialnej pracy, o zasadach obowiązujących w ruchu drogowym, a szczególnie o tym, że na drodze ważne jest noszenie przy odzieży elementów odblaskowych.