KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT
wtorek, 17 stycznia 2017 20:29

W dniu 16.01.2017 w Hali Sportowej MOSiR w Nowym Sączu odbyły się Mistrzostwa Nowego Sącza w Koszykówce Dziewcząt. W turnieju spotkało się 6 szkół. W wyniku losowania ustalono system rozgrywek – w dwóch grupach każdy z każdym. Następnie według zajętych miejsc graliśmy finały. Grano 4x4 minuty.

Mecze były bardzo wyrównane i stały na niezłym poziomie, a najlepsze okazały się trenujące koszykówkę dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 15.

5-6. miejsce - Szkoła Podstawowa nr 2 opiekun Piotr Zalewski

Nasze dziewczęta wystąpiły w następującym składzie: Wiktoria Ladenberger, Natalia Wlazło, Emilia Aleksander, Julia Pyzik, Oliwia Mrówka, Patrycja Maciak, Daria Pasiut (6b), Sara Rolka (5a), Oliwia Stanik, Anita Zielińska (6c), Patrycja Mróz, Klaudia Klag (5b). Należy podkreślić, że połowa zespołu to dziewczynki młodsze o rok. Serdeczne gratulacje dla wszystkich zawodniczek!!!