KOMUNIKAT Z FINAŁÓW WOJEWÓDZKICH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ 2016 / 17 W PLYWANIU INDYWIDUALNYM Dziewcząt i Chłopców
poniedziałek, 13 marca 2017 21:23

Zawody indywidualne w pływaniu odbyły się 07.03.2017 na krytej pływalni MOSiR w Nowym Sączu. W zawodach wzięły udział 73 szkoły ( 139 dziewcząt ), 64 ( 143 Chłopców ).

Miło nam powiadomić , że w zawodach wystąpiły w sumie 6 osób z naszej szkoły ( 2 dziewczynki i 4 chłopców ). Duży sukces osiągnął Bartosz Kulig, który w stylu grzbietowym z wynikiem 33,66 zajął w stawce 36 zawodników drugie miejsce. Oprócz niego startował Piotr Nowak , który z czasem 41,93 uplasował się na 15 pozycji. W stylu klasycznym chłopców bardzo dobrze popłynął Wojciech Nowak , osiągając czwarty wynik 40,73 , a 22 był Kasper Gondek z czasem 48,38.

W stylu grzbietowym dziewcząt Julia Połeć z wynikiem 43,31 zajęła 14 miejsce na 39 startujących. Najmłodsza nasza uczestniczka Małgosia Budnik osiągnęła czas 40,37 i zajęła ostatecznie 33 miejsce w stylu dowolnym na 45 startujących. Gratulujemy osiągniętych wyników.

Opiekunem na zawodach był Janusz Pawlik.