Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego.
Międzyszkolny Konkurs Języka Angielskiego.
piątek, 24 marca 2017 08:56

Joanna Kubisz, Aleksandra Gargula, Michał Pawlik oraz Sebastian Bomba reprezentowali naszą szkołę biorąc udział w IV Integracyjnym Konkursie Języka Angielskiego, organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Nowym Sączu.


Celem konkursu było rozwijanie wśród uczniów zainteresowań i pogłębianie wiedzy o języku obcym, popularyzacja wiedzy o krajach anglojęzycznych oraz integracja środowisk uczniowskich z terenu miasta Nowego Sącza.

Konkurs miał charakter quizu, teleturnieju, w którym uczniowie pracowali i odpowiadali
w parach. Sprawdzał wiedzę i umiejętności językowe zawarte w podstawie programowej dla drugiego etapu edukacyjnego. Drużyna w składzie Michał Pawlik i Sebastian Bomba przeszła do drugiego etapu konkursu zajmując ostatecznie I miejsce.

Zwycięzcy konkursu otrzymali dyplomy oraz nagrody rzeczowe.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!

 
 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.