Bierzemy udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Rogaś i inni"
środa, 05 kwietnia 2017 08:33

Nasi czytelnicy wzięli udział w plastycznym konkursie międzyszkolnym „Rogaś i inni”, zorganizowanym przez Wojewódzką Bibliotekę Pedagogiczną z okazji 35-tej rocznicy śmierci Marii Kownackiej, autorki m.in. „Rogasia z Doliny Roztoki”, książeczki o przygodach sympatycznej sarenki, którą wychowywały dzieci spod Radziejowej.

Żeby wziąć udział w konkursie, należało wykonać pracę plastyczną przedstawiającą ulubionego zwierzęcego bohatera książkowego lub jego przygodę.

Ponieważ wyniki będą dopiero ogłoszone w maju, będzie też duża konkurencja – na konkurs wpłynęło ponad 300 prac z różnych szkół - zrobiliśmy dla naszych uczniów pamiątkowe dyplomy.

Oczywiście trzymamy kciuki. Może któryś  z uczniów  naszej szkoły zostanie nagrodzony w tym konkursie.