WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO "MIASTO MOJE..." Sukces Oliwii Jasińskiej z kl.6b
niedziela, 04 czerwca 2017 19:49

Konkurs organizowany przez Pałac Młodzieży w Nowym Sączu kierowany był  do dzieci przedszkolnych, uczniów szkół podstawowych oraz wychowanków świetlic i placówek szkolno-wychowawczych w ramach obchodów 725-lecia miasta Nowego Sącza.

Młodzi artyści mieli za zadanie przedstawić w formie obrazu to, co szczególnie przywołuje w nich miłe myśli i wspomnienia związane z Nowym Sączem – ulubione miejsca, wspomnienia, zakamarki, detale, wydarzenia…

Komisja konkursowa wybierając najlepsze prace przyznała 9 nagród i Grand Prix konkursu.

Pierwszą nagrodę w kategorii klas IV - VI zdobyła uczennica naszej szkoły Oliwia Jasińska z kl.6b.

Uroczyste uhonorowanie laureatów nastąpi 5 czerwca 2017 roku o  godzinie 11.00 przed nowosądeckim ratuszem.

GRATULUJEMY!