WYNIKI ETAPU REJONOWEGO MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJA PRZYGODA W MUZEUM"
WYNIKI ETAPU REJONOWEGO MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO "MOJA PRZYGODA W MUZEUM"
piątek, 19 maja 2017 07:19

Nagrodę w kategorii 10-12 lat zdobyła Amelia Wielosik z kl.4b

wyróżnienia: Oliwia Górka kl.4b, Natalia Wójcik, Emilia Aleksander, Daria Pasiut z kl.6b


Organizatorem międzynarodowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Moja przygoda w Muzeum” jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Okręgowe w Toruniu. Organizatorem konkursu na etapie regionalnym jest Muzeum Okręgowe w Nowym Sączu przy współpracy Szkoły Podstawowej nr 7 w Nowym Sączu, Stowarzyszenia "Dla Miasta", projekt organizowany jest pod patronatem honorowym Barbary Nowak - Małopolskiego Kuratora Oświaty oraz pod patronatem Ryszarda Nowaka - Prezydenta Miasta Nowego Sącza. Etap regionalny organizowany był po raz dwudziesty czwarty. Na konkurs regionalny zgłoszonych zostało ogółem 204 prace dziecięce i młodzieżowe z 20 placówek szkolnych i pozaszkolnych oraz pracowni artystycznych. W konkursie wzięło udział 226 uczestników.


Komisja konkursowa postanowiła uhonorować także opiekunów plastycznych laureatów konkursu za propagowanie wśród dzieci i młodzieży zainteresowań kulturą, sztuką i muzealnictwem. Dyplom otrzymała pani Kinga Trojnarska - nauczycielka plastyki w naszej szkole. 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.