Srebro w Biegu Patrolowym śladami Jana Pawła II
Srebro w Biegu Patrolowym śladami Jana Pawła II
poniedziałek, 05 czerwca 2017 06:36

Trójka naszych uczniów: Julia Połeć, Michał Tomasik oraz Jakub Jaworski (kl. 6b), zajęła II miejsce w IV Biegu Patrolowym  „Śladami miejsc związanych ze św. Janem Pawłem II w Nowym Sączu” który odbył się 31 maja br.

Drużyny z pięciu sądeckich szkół odwiedzały miejsca związane z papieżem Polakiem, sprawdzały wiedzę o Świętym Rodaku oraz pokonywały przeszkody terenowe. Uczniowie poznawali miejsca związane z Janem Pawłem II, ich historię oraz naukę i biografię papieża.

Naszym kolegom i koleżance serdecznie gratulujemy miejsca na podium!


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.