"V GALA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH".
wtorek, 20 czerwca 2017 06:33

W Gali  udzial wzięli uczniowie - laureaci i finaliści konkursów z różnych dziedzin wiedzy ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z naszego miasta.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy 6b:
KONRAD BRYJA - laureat Ogólnopolskiego Konkursu Historycznego "Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1768 - 1864. Od konfederacji barskiej do powstania styczniowego".

ARTUR SZYMAŃSKI - laureat Konkursu Biblijnego "Z Dobrą Nowiną przez życie".

Dyplomy, nagrody rzeczowe oraz podziękowania dla rodziców i nauczycieli wręczali: Prezydent Nowego Sącza Ryszard Nowak i Dyrektor Wydziały Edukacji Józef Klimek. Obecni również byli: P. Leszek Langer i Janusz Kwiatkowski.

Galę  uświetnił koncert grupy muzycznej z Zespołu Szkół Elektryczno-Mechanicznych z Nowego Sacza.

Gratulujemy tegorocznym mistrzom, ich rodzicom i nauczycielom, życząc jednocześnie dalszych sukcesów.