Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS
Wyniki Ogólnopolskiej Olimpiady OLIMPUS
środa, 21 czerwca 2017 06:49

21 uczniów z klas IV-VI naszej szkoły uczestniczyło w marcu 2017r. w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Języka Angielskiego OLIMPUS. Uczniowie zmagali się z zadaniami sprawdzającymi znajomość słownictwa, gramatyki, oraz czytania ze zrozumieniem. Olimpiada była testem wielokrotnego wyboru składającym się z 30 pytań.


Do każdego pytania w teście podane były 4 odpowiedzi, z których żadna, jedna, dwie, trzy lub wszystkie mogły być poprawne. W testach zawarte były pytania różnej skali trudności, które sprawdzały wiedzę receptywną uczniów na danym poziomie. Uczniowie naszej szkoły napisali testy bardzo dobrze. Na każdym poziomie tj. klasy czwarte, piąte oraz klasy szóste, olimpiadę pisało ponad 3000 uczniów z całej Polski.

A oto najlepsi:

klasy IV – Amelia Wielosik  kl. IV b       21 miejsce

klasy V –  Marcin Król  kl. V c               15 miejsce   (laureat)

klasy VI – Kinga Surma kl. VI c             13 miejsce    (laureat)   

 

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.