Dzień Zdrowej Żywności pod hasłem „Cztery Pory Roku na naszym stole”

21.03.2017r. w naszej szkole odbył się jak co roku Dzień zdrowej żywności. Wszystkie przedszkolaki uczestniczyły w atrakcjach przygotowanych wcześniej przez nauczycieli i uczniów szkoły. Na kolorowych stoiskach można się było poczęstować pysznymi jabłecznikami, upieczonymi przez mamy, kolorowymi owocowymi galaretkami, kojarzącymi się z czterema porami roku, skosztować domowych konfitur i dżemów oraz  samodzielnie wykonanych sałatek, kanapek i szaszłyków.

Uczniowie ze Szkoły Gastronomicznej przygotowali pyszny kapuśniak. Były też pyszne, robione na miejscu soki owocowe. Jednakże w tym dniu nie tylko degustowaliśmy pyszne potrawy. Uczestniczyliśmy również w zajęciach rytmiczno-tanecznych. Mogliśmy również obejrzeć przedstawienie teatralne o zdrowym odżywianiu.