Dzienik elektroniczny - instrukcja
Dzienik elektroniczny - instrukcja
poniedziałek, 11 września 2017 00:00

Uprzejmie prosimy wszystkich Uczniów i ich Rodziców, aby podali do wychowawcy wszelkie zmiany adresów mailowych służących do logowania się oraz założenia konta w dzienniku tym, którzy go jeszcze nie mają.
Zapraszamy do czynnego elektronicznego śledzenia przez internet postępów w nauce. W dzienniku będą podawane także informacje o sprawdzianach, uwagi z lekcji i wybrane ważniejsze zadania domowe. Poniżej podajemy instrukcję zakładania konta i adres dziennika.

 
Instrukcja zakładania konta:

  1. Klikamy na adres dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/nowysacz/ .
  2. Klikamy "Zaloguj się".
  3. Klikamy: "Załóż konto" i postępujemy według instrukcji na ekranie.
  4. Podajemy swój adres e-mail, który został wpisany w system dziennika (podany do wychowawcy), potwierdzamy autentyczność operacji "nie jestem robotem" i naciskamy przycisk "Wyślij wiadomość". Na podany adres e-mail system wyśle wiadomość zawierającą dalsze instrukcje.
  5. Logujemy się podając jako login adres e-mail.
Podobnie odzyskujemy hasło i dostęp do konta. 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.