Dzień Przedszkolaka w grupie Biedronek

22.09.2017r. w naszym przedszkolu obchodziliśmy Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Jak co roku przyświecało nam hasło: "Zabawa, radość, edukacja". Ciocie opowiedziały dzieciom kilka słów o tym święcie a także przeczytały list Rzecznika Praw Dziecka, pana Marka Michalaka, który specjalnie na tę okazję napisał do dzieci kilka słów.

Dzieci zaśpiewały ochoczo i wesoło "Hymn Przedszkolaków" jednocząc się myślami z przedszkolakami z całej Polski. Dzieci wzięły udział w wesołych konkursach i  uczestniczyły w zabawach z wykorzystaniem chusty animacyjnej oraz zmagały się z balonami, które na końcu zabrały ze sobą do domu. Każdy przedszkolak był radosny i dumny, bo bycie przedszkolakiem to wielka rzecz!