Ślubowanie klas pierwszych
Ślubowanie klas pierwszych
piątek, 27 października 2017 12:59

      18 października 2017 roku  odbyło się uroczyste Ślubowanie Klas Pierwszych. Na tę uroczystość zaproszona została Dyrekcja naszej szkoły, przewodnicząca Rady Rodziców pani Kinga Lachor, Inspektor Wydziału Edukacji pani Halina Wiśniowska, panie wychowawczynie z zerówek oraz Rodzice. Jak co roku uczniowie z klas pierwszych wystąpili przed liczną widownią z interesującym programem artystycznym.



 Pierwszakom pomagali uczniowie z klas starszych: 7b, 7c, 4d. Wystąpił również jeden z Rodziców. Uczniowie złożyli uroczyste ślubowanie. Zostali obdarowani prezentami od Gości, Dyrekcji, Rodziców oraz  klas drugich i trzecich. Każdy pierwszak otrzymał pamiątkowy dyplom.


 
Galeria

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.