Zajęcia w bibliotece.
poniedziałek, 30 października 2017 18:55

Klasa 0 A co miesiąc uczestniczy w spotkaniach zorganizowanych w Bibliotece osiedlowej. Podczas tych zajęć dzieci poznały bibliotekę, sposób jej funkcjonowania. Miały możliwość przejścia między regałami, zapisania się do biblioteki, uczestniczenia w słuchowisku. Pani czytała książkę, przy której można było się powygłupiać, poskakać, poćwiczyć, a na końcu odpocząć.

Dzieci dowiedziały się, że książki są nie tylko do czytania, ale także sprzyjają aktywności fizycznej, a także umożliwiają tworzenie własnych prac artystycznych. Panie pokazały nam książkę, którą równocześnie można czytać i malować przeczytany tekst. Czas umiliło nam także słuchanie bajki czytanej przez mamę Łucji. Książka była bardzo edukacyjna- ukazała, iż można zrobić coś z niczego, ograniczeniem jest tylko nasza wyobraźnia.