PODSUMOWANIE WOJEWÓDZKIEGO WSPÓŁZAWODNICTWA SPORTOWEGO ZA ROK SZKOLNY 2016/2017
wtorek, 31 października 2017 13:41

Dnia 20.10.2017r. w centrum bibliotecznym w Brzesku odbyło się podsumowanie wojewódzkiego współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2016/2017. W kategorii szkół podstawowych ( Igrzyska Młodzieży Szkolnej) Szkoła podstawowa nr. 20 w Nowym Sączu zajęła 8 – 9 miejsce na 151 szkół zaangażowanych w rywalizację.

Przypominamy ,że Sp20 trzykrotnie zajmowała III miejsce w województwie : sztafetowe biegi przełajowe, drużynowe biegi przełajowe, czwórbój LA oraz indywidualnie 2 ,4 i 9 miejsce w pływaniu, 12 miejsce w narciarstwie alpejskim. SP20 otrzymała pamiątkowa tablicę i gratulacje od p. Prezesa Gramka (Szkolny Związek Sportowy). Wyróżniony został również pamiątkowym dyplomem nasz nauczyciel mgr Janusz Pawlik.

Gościem tego spotkania był aktualny wicemistrz świata w pływaniu na dystansie 800m p. Wojciech Wojdak, który w kilku słowach powiedział na temat pracy jaką wykonał i jaka aktualnie przed nim. Spotkanie zakończyło się wspólnymi zdjęciami oraz poczęstunkiem. Gratulujemy sądeckiej „20” (dzieciom) i ich opiekunom.