Halowa piłka nożna chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży 2017/2018 – miejsce V-VIII.
piątek, 03 listopada 2017 12:12

W dniu 27.10.2017r na hali MOSiR w Nowym Sączu odbyły się zawody w halowej piłce nożnej chłopców w ramach Igrzysk Młodzieży 2017/2018. Zawody jak się okazało były świetnie obsadzone. Łącznie wystartowało 14 zespołów, wśród nich zespół SP20. Rozgrywki eliminacyjne odbywały się w czterech grupach, a zwycięzcy przechodzili do finału.

Czas gry 1x10 minut .Naszą drużynę los połączył z Gim.nr.7, Gim.nr.6, SP 2. Inauguracyjny mecz zagraliśmy perfekcyjnie ,jeśli chodzi o założenia taktyczne i po przepięknym kontrataku, asyście J. Jaworskiego na bramkę strzelił Konrad Bryja. Mecz zakończył się wynikiem 1x 0 dla nas. Kolejny mecz graliśmy z późniejszym triumfatorem Gim.nr.7. Spotkanie było naprawdę dobre w naszym wykonaniu, a utrata na około 2 minuty przed końcem bramki nie przynosi hańby z bardziej doświadczonym rywalem. Ostatni mecz był czystą formalnością. Ograliśmy naszych rówieśników z SP 2 2x 0 (bramki strzelił Jakub Jaworski).