Mistrzostwa Nowego Sącza w Indywidualnym Tenisie Stołowym w Ramach Igrzysk Dzieci-VII-VIII Miejsce Sebastian Bomba-V c
poniedziałek, 27 listopada 2017 12:47

W dniu 24.11.2017 r odbyły się zawody w indywidualnym tenisie stołowym chłopców w ramach Igrzysk Dzieci. Szkołę Podstawową nr 20 reprezentowały cztery osoby. Byli to: Sebastian Bomba, Karol Danek, Jakub Gawlikowski i Olivier Wydrzyński. Łącznie wystartowało 28 zawodników.

Z naszych chłopaków najlepiej zaprezentował się Sebastian Bomba, który ostatecznie zajął VII miejsce. Miejsca 9-12 wywalczyli: Jakub Gawlikowski i Olivier Wydrzyński, a Karol Danek uplasował się na miejscach 17-24. Zawody były popisem w wykonaniu uczniów z Katolickiej Szkoły Podstawowej, którzy obsadzili miejsca 1-4. W punktacji drużynowej to czego nie udało się w grupie starszej, dokonała młodsza zajmując III miejsce. Opiekunem drużyny był mgr Janusz Pawlik. Gratulujemy wszystkim !!!

PUNKTACJA DRUŻYNOWA

1.Katolicka Szkoła Podstawowa    34