„Znajdź się wśród życzliwych”
„Znajdź się wśród życzliwych”
poniedziałek, 04 grudnia 2017 13:00
     

W dniu 21 listopada obchodziliśmy Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To dzień dobrych uczynków i dobrych emocji. Obecnie Dzień Życzliwości obchodzony jest w ponad 180 krajach. Jego celem jest uwrażliwienie ludzi na wzajemną życzliwość, wzbudzenie w nich pozytywnych emocji.

 


W tym dniu na szkolnym korytarzu pojawiły się plakaty wykonane przez uczniów klas IV- VII propagujące kulturalne, grzeczne zachowanie. Okazana serdeczność i wzajemne ciepło są dobre na wszystko. Zacznijmy od jednego dnia, a potem przedłużmy to na kilkadziesiąt następnych. Niech to będą tygodnie i miesiące życzliwości. Pamiętajmy, że bycie życzliwym i uprzejmym nic nie kosztuje, a sprawia wiele radości 
i uśmiechu nie tylko nam, ale i osobom przebywającym w naszym towarzystwie.

Bądźmy życzliwi nie tylko w ten jeden wyjątkowy dzień, ale przez cały rok!


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.