Zajęcia otwarte dla Rodziców – „Drzewo w czterech porach roku”.
Zajęcia otwarte dla Rodziców – „Drzewo w czterech porach roku”.
       

Dnia 20.11.2017 r. w grupie Pszczółek odbyły się zajęcia otwarte dla Rodziców. Jak zawsze Rodzice nas nie zawiedli. „Drzewo w czterech porach roku” to temat wokół którego dużo się działo podczas naszego spotkania.

 


Dzieci wysłuchały opowiadania pt. „Nasze drzewo”, odpowiadały dotyczące tekstu oraz wykazały się swoimi umiejętnościami na temat rodzaju drzew, budowy drzewa, poszanowania drzew, które zdobyły podczas realizacji projektu edukacyjnego. Nie zabrakło zabaw ruchowych ze śpiewem. Na zakończenie Dzieci z Rodzicami wykonały pracę plastyczną. Piękne prace zostały zaprezentowane na holu szkoły.


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.