Dzień tradycji
Dzień tradycji
     

05.12.2017r. grupa MOTYLKÓW uczestniczyła w szkolnym wydarzeniu, jakim był "Dzień Tradycji". Dzieci na ten dzień przygotowały wraz z grupami Pszczółek i Biedronek dwie pastorałki, które zaśpiewały przed nauczycielami oraz swoimi starszymi kolegami i koleżankami.

 

 Podczas Dnia Tradycji dzieci mogły zobaczyć na stoiskach ustawionych na holu szkoły między innymi robótki ręczne, nauczyć się robić gorsety oraz piec i dekorować pierniki, które potem z apetytem zjadały. Ponadto miały możliwość degustować tradycyjny chleb ze smalcem oraz naleśniki. Dzięki unoszącym się w tym dniu zapachom, kolorowym strojom ludowym oraz tradycyjnej muzyce ludowej zapanowała wyjątkowa atmosfera i świąteczne nastroje.
 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.