Sportowe podsumowania semestralne w klasie 4c
środa, 10 stycznia 2018 14:03

Powoli kończy się pierwszy semestr tego roku szkolnego, więc czas na różnego rodzaju podsumowania. Tym razem podsumowanie sportowe.

W klasie 4c aktywnych sportowców jest kilkoro i trzeba pochwalić się ich osiągnięciami. Wiktor Szabla to zawołany tancerz. Od wielu już lat trenuje taniec towarzyski. W tym semestrze wraz ze swoją partnerką Wiktorią Sokołowską, z którą tańczy w Klubie Wir Dance wywalczył II miejsce w Mistrzostwach Województwa Małopolskiego w Tańcu Standardowym  i Latynoamerykańskim w Skawinie w kategorii dzieci do lat dziewięciu oraz również II miejsce w Konkursie Salt Cup odbywającym się w Kopalni Soli w Wieliczce. Milenka Gaca to pływaczka. W grudniu brała udział w Mikołajkowych Zawodach Pływackich na dystansie 25 m stylem dowolnym i zajęła w nim IX miejsce. Natomiast Filip Wielosik świetnie radzi sobie w sportach zimowych. Odniósł sukces podczas Igrzysk Dzieci w Unihokeju podczas Miejskiej Sartakiady Młodzieży 2017.

Do końca semestru jeszcze trochę czasu, więc pewnie przyjdzie się pochwalić kolejnymi sportowymi sukcesami. Dotychczasowych serdecznie gratulujemy.