Uroczyste podsumowanie Miejskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży Szkolnej za rok 2016/2017
piątek, 09 lutego 2018 13:03

W sali reprezentacyjnej ratusza w Nowym Sączu odbyło się podsumowanie Miejskiego Współzawodnictwa Sportowego Dzieci i Młodzieży za rok szkolny 2016/2017. Udział wzięli zaproszeni goście : Wiceprezydent Jerzy Gwiżdż, Radni Miasta N. Sącz Józef Gryżlak, Elżbieta Chowaniec, Dawid Dumana oraz Dyrektor Wydziału Edukacji p. Józef Klimek jak również Dyrektorzy szkół wraz z dziećmi i nauczycielami wychowania fizycznego.

Zostały nagrodzone szkoły, które w punktacji szkół za rok szkolny 2016/2017 zajęły miejsca 1 – 6.

DZIEWCZĘTA                                             CHŁOPCY

1.SP 21                                                               1. SP 20

2.SP 7                                                                 2. SP 7

3.SP 3                                                                 3. SP 21

4.SP 18                                                               4. SP 2

5.SP 15                                                               5. SP 15

6.SP 20    6. KSP

Zostały również wręczone nagrody za udział w Spartakiadzie o Puchar Prezydenta Nowego Sącza ( udział w trzech konkurencjach i dwóch kategoriach ). Miło nam poinformować , że Szkoła Podstawowa nr. 20 uplasowała się na II miejscu. W następnej kolejności wyróżnienia otrzymali nauczyciele wychowania fizycznego ( Janina Jurkowska, Janusz Pawlik ) , którzy swoim zaangażowaniem, pomocą, doświadczeniem, radą działają na rzecz dzieci i rozwoju sportu szkolnego.