Dzień Otwarty w SP Nr20 w Nowym Sączu.
Dzień Otwarty w SP Nr20 w Nowym Sączu.
środa, 07 marca 2018 00:00
       

W dniu 03.03.2018 r. w naszej szkole odbył się Dzień Otwarty w SP Nr20 w Nowym Sączu. Dla licznie przybyłych przyszłych pierwszoklasistów oraz przedszkolaków i ich rodziców przygotowaliśmy wiele atrakcji. Dzieci i ich opiekunowie poznali naszą Szkołę, a potem aktywnie uczestniczyli w przygotowanych zajęciach.  Ich serca podbiły doświadczenia i pouczające eksperymenty chemiczne. Zajęcia plastyczne pozwoliły przygotować piękne  prezenty dla mam. Łamigłówki matematyczne  i językowe pokazały bardzo dobre przygotowanie dzieci do podjęcia nauki w szkole. 

 


Na sali gimnastycznej dzieci mogły wykazać się sprawnością fizyczną podczas licznych gier i zabaw. Każde dziecko też samodzielnie zasadziło cebulkę kwiatową, która pielęgnowana po pewnym czasie przypomni o pierwszym spotkaniu z naszą szkołą. 

                                                       

         Do zobaczenia  we wrześniu 


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.