Sukces Oskara - 1 miejsce w kategorii plastycznej.
Sukces Oskara - 1 miejsce w kategorii plastycznej.
wtorek, 20 marca 2018 07:16

15 marca w Zespole Szkolno – Przedszkolnym w Woli Radłowskiej miało miejsce uroczyste zakończenie Ogólnopolskiego Konkursu Poetycko – Plastycznego „Błogosławiona Karolino, świeć nam przykładem”. Była to już XV edycja tego konkursu, który w tym roku przebiegał pod hasłem – „Jesteśmy napełnieni Duchem Świętym”. Na konkurs nadesłano 850 prac plastycznych z 12 województw całej Polski. Uczeń  naszej szkoły  Oskar Życzyński  z kl. 3a zajął 1 miejsce w kategorii plastycznej. 


Praca Oskara zatytułowana  „Dzielmy się dobrocią jak Karolina” pokazuje, jak bł. Karolina sama czyniąc dobro jest wzorem do naśladowania w dzisiejszych czasach.  Nagrodę Oskarowi wręczał ks. inf. Adam Kokoszka, który reprezentował biskupa tarnowskiego. Na gali obecni byli również przedstawiciele wydziału katechetycznego kurii diecezjalnej w Tarnowie oraz małopolskiego kuratorium oświaty.

Serdecznie gratulujemy Oskarowi sukcesu !!!


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.