Konkurs na najpiękniejszą „Pannę Marzannę”
Konkurs na najpiękniejszą „Pannę Marzannę”
piątek, 23 marca 2018 12:00

W marcu odbył się konkurs na powitanie wiosny „Panna Marzanna”, którego organizatorami byli nauczyciele oddziału „0” A. Konkurs skierowany był do wszystkich oddziałów przedszkolnych z naszej szkoły. Uczestnicy mieli za zadanie przygotować pracę przestrzenną – kukiełkę, przedstawiającą "Pannę Marzannę".


W konkursie wzięło udział 23 uczniów. Organizatorzy mieli trudności z wyborem zwycięzców, gdyż wszystkie prace były przepiękne. Każdy uczeń otrzymał dyplom i upominek. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zapraszamy do oglądania kukiełek „Panny Marzanny” na wystawie szkolnej.


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.