Integracyjny Bal Karnawałowy - czyli my się w ferie nie nudzimy

13.02.2018r. w hali widowiskowo-sportowej w Nowym Sączu odbył się XVIII Wielki Integracyjny Bal Karnawałowy Radość Wasza Radość Nasza. Grupa Motylków i Biedronek przebrana w piękne stroje wraz z Paniami postanowiła wziąć udział w karnawałowym balu dla najmłodszych.

Były wspólne tańce przy muzyce zespołu Straży Granicznej, zabawy i konkursy z nagrodami oraz wybór Króla i Królowej Balu. Ponadto dodatkową atrakcją była możliwość zwiedzania stoisk, gdzie Straż Graniczna prezentowała bronią, którą się posługuje. Policja uczyła zdejmować odciski linii papilarnych, a Wydział Gospodarki Komunalnej sprawdzał, czy dzieci potrafią segregować śmieci. Było przepięknie i kolorowo, uśmiech nie znikał z twarzy dzieci, a wspólna zabawa przyniosła naszym wychowankom wiele radości i doznań.