Dzień Babci i Dziadka - Jasełka - gr. MOTYLKI

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje - to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, gdyż to oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. W podzięce za ich wielkie serce, dnia 24 stycznia odbyło się uroczyste spotkanie z Babciami i Dziadkami dzieci z grupy Motylków. Seniorzy podziwiali w tym dniu umiejętności swoich wnuków prezentujących inscenizację Jasełek.

Mali artyści z wielkim zaangażowaniem odtwarzali swoje role oraz śpiewali kolędy i pastorałki. Wyrecytowali również życzenia dla dziadków oraz zaśpiewali z tej okazji piosenkę o Babci i Dziadku. Na koniec nie mogło zabraknąć gromkiego "Sto lat", które wzruszyło gości. Następnie dzieci wręczyły swoim bliskim własnoręcznie przygotowane upominki. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystości był słodki poczęstunek. Święto Babci i Dziadka to przede wszystkim dzień pełen uśmiechu, wzruszeń oraz radości i tak też właśnie było u nas.