Wielki sukces naszych matematyków w Ogólnopolskim Konkursie PANGEA
Wielki sukces naszych matematyków w Ogólnopolskim Konkursie PANGEA
środa, 11 kwietnia 2018 15:34

Miło nam poinformować, że nasi uczniowie zdobyli bardzo wysokie lokaty w finale Ogólnopolskiego  Konkursu Matematycznego PANGEA, który odbył się 6 kwietnia 2018r. w Warszawie. W konkursie tym startowało około 10 tysięcy uczniów
Mateusz Szymański z klasy 6b zajął 5 miejsce w kategorii klas szóstych zdobywając tym samym srebrny medal (od 4-10 miejsca), a Patrycja Zielińska z klasy 4a zajęła miejsce 23 w kategorii klas czwartych i zdobyła brązowy medal (od 11-30 miejsca).
Wyniki dostępne są na stronie  https://pangea.edu.pl/etapfinal/.

Gorąco im gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.