Klasa 4c na zajęciach w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży SBP
Klasa 4c na zajęciach w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży SBP
wtorek, 15 maja 2018 06:45
      Z okazji Tygodnia Bibliotek uczniowie klasy 4c wzięli udział w literacko-czytelniczych potyczkach z książką biograficzną w tle "Ale historia...polscy superbohaterowie na 100-lecie niepodległości", zorganizowanych przez Oddział dla Dzieci SBP.

Podczas zajęć uczniowie uczestniczyli w prezentacji książek z cyklu "Ale historia...", poznawali tajemnice Józefa Piłsudskiego, budowali średniowieczny most łyżwowy, przenosząc sie w czasy Jadwigi i Jagiełły, grali na bum-bum rurkach niepodległościowe melodie .Mieli też możliwość zapoznać się z księgozbiorem biblioteki myszkując pomiędzy regałami w wypożyczalni.


Uczniom taka forma kontaktu z historią i biblioteką bardzo się podobała.

 
 
Galeria


 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.