Uroczyste zakończenie Konkursu Biblijnego
Uroczyste zakończenie Konkursu Biblijnego
środa, 23 maja 2018 07:54

21 maja w Kurii Metropolitalnej w Krakowie miało miejsce uroczyste zakończenie Biblijnego Konkursu Tematycznego „Z Dobrą Nowiną przez życie”. Uczniowie naszej szkoły: Anita Zielińska z kl.7c i Artur Szymański z kl.7b , którzy zostali laureatami tego konkursu otrzymali nagrody i dyplomy.

Nagrody wręczał metropolita krakowski ks. abp Marek Jędraszewski wraz z Małopolskim Kurator Oświaty, Panią Barbarą Nowak. W konkursie wzięło udział ogółem 3955 uczniów z 500 szkół podstawowych, a tytuł laureata uzyskało 49 uczniów. Gala odbyła się w niezwykłym miejscu – w Sali Okna Papieskiego z którego tak często Jan Paweł II rozmawiał z młodzieżą zgromadzoną na Franciszkańskiej. Uczniowie mieli okazję zwiedzić  miejsce gdzie pracował i modlił się nasz Święty oraz salę która gościła trzech papieży.

Gratulujemy!

 
 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.