konkurs "Mistrz Pięknego Czytania"
konkurs "Mistrz Pięknego Czytania"
wtorek, 12 czerwca 2018 07:16
 

7 czerwca odbył się, jak co roku o tej porze, konkurs dla uczniów klas pierwszych „Mistrz Pięknego Czytania”. W tym roku była to już dziesiąta,  jubileuszowa edycja tego konkursu, wymyślonego przez Panią Liliannę Pisiewicz.

W tym roku czytaliśmy „Czarną owieczkę” Jana Grabowskiego.

O zaszczytny tytuł  „Mistrza Pięknego Czytania”  i medal ubiegali się najlepiej czytający uczniowie z klas pierwszych.

 


Poziom czytających był bardzo wyrównany. Dzieci były dobrze przygotowane.

Jury w składzie: Pani Grażyna Sobol z Oddziału dla Dzieci SPB, Pani Agnieszka Poręba i Pani Magdalena Pażucha miały bardzo trudne zadanie. Po burzliwych naradach mistrz pięknego czytania został wyłoniony. Został nim Tymoteusz Szostek z klasy 1 d.

Wicemistrzami zostały: Zosia Wiecha z klasy 1b i Julka Szczęśniak z klasy 1a.

 Gratulujemy!

 

 
 
Galeria


 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.