WYNIKI KONKURSU " MOJA PRZYGODA W MUZEUM"
piątek, 25 maja 2018 18:59

Kolejny raz uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w etapie rejonowym MIĘDZYNARODOWEGO KONKURSU PLASTYCZNEGO: "MOJA PRZYGODA W MUZEUM".

Organizatorem międzynarodowego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży „Moja przygoda w Muzeum” jest Ministerstwo Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Muzeum Okręgowe w Toruniu.

Uczniowie naszej szkoły:

Zuzanna Ogórek - kl.7b

Maciej Pięta - kl.5b

zdobyli wyróżnienia.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!

Nowosądeckie Muzeum Okręgowe, Szkoła Podstawowa numer 7 oraz stowarzyszenie „Dla Miasta” już od kilku lat organizują regionalny etap tego konkursu. Podobnie jak w latach poprzednich zadaniem uczestników była wizyta w wybranym oddziale Muzeum i przygotowanie pracy plastycznej nawiązującej do obejrzanych eksponatów. Projekt organizowany pod patronatem Ryszarda Nowaka – Prezydenta Miasta Nowego Sącza.

W tym roku jurorzy ocenili ponad 600 prac.

Finał konkursu odbył się 23.05.2018r. w Domu Gotyckim w Nowym Sączu.

Pokonkursowa wystawa prac prezentowana będzie od 23 maja do 25 czerwca 2018 r. w Domu Gotyckim w Nowym Sączu, ul. Lwowska 3. Na wystawie zobaczymy ponad 60 wyróżnionych i nagrodzonych prac. Po zakończeniu wystawy prace zostaną przesłane na międzynarodowe eliminacje konkursu, do Muzeum Okręgowego w Toruniu.