IV MIEJSCE W FESTIWALU PIŁKI KOSZYKOWEJ KL. V i MŁ Z OKAZJI OTWARCIA NOWEGO BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W SP 15 W NOWYM SĄCZU
IV MIEJSCE W FESTIWALU PIŁKI KOSZYKOWEJ KL. V i MŁ Z OKAZJI OTWARCIA NOWEGO BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO W SP 15 W NOWYM SĄCZU
środa, 20 czerwca 2018 09:35

  W dniu 06.06.2018 r. odbyły się zawody piłki koszykowej kl. V i mł. w ramach otwarcia nowego wielofunkcyjnego boiska przy Szkole Podstawowej nr. 15. Zawody zostały rozegrane przez sześć zespołów: 3 x SP 15, SP 7, SP Splot i SP 20. Każdą kwartę grano po 4 minuty. Drużyna SP 20 rozegrała dwa spotkania. Przegrywając nieznacznie 0:4 z SP 15 I i wygrywając 8:2 z SP 15 III. Punkty zdobywali M. Pydych 2, P. Surówka 4, M. Jaworski 2. Zagraliśmy w następującym składzie: F. Wielosik, A. Siuta, H. Ptaszkowski, P. Dyda, M. Jaworski, M. Pydych, P. Surówka, T. Dziadosz. Opiekunem drużyny był mgr Janusz Pawlik. Pierwsze „ koty za płoty”. Gratulujemy zaangażowania i kultury osobistej.  

 


 
Galeria


 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.