Dziennik elektroniczny instrukcja

Uprzejmie prosimy wszystkich Uczniów i ich Rodziców, aby podali do wychowawcy wszelkie zmiany adresów mailowych służących do logowania się oraz do założenia konta w dzienniku elektronicznym tym, którzy go jeszcze nie mają. Zapraszamy do czynnego elektronicznego śledzenia przez internet postępów w nauce.
W dzienniku będą podawane informacje o sprawdzianach, uwagi z lekcji i wybrane ważniejsze zadania domowe. Od tego roku rodzic może usprawiedliwiać nieobecności dzieci w dzienniku. Wychowawca ma prawo zweryfikować jego zasadność i zdecydować o przyjęciu danego usprawiedliwienia. Prosimy nie udostępniać swoich danych dzieciom, gdyż podszywanie się pod swoich rodziców może skutkować obniżeniem zachowania.
Poniżej podajemy instrukcję zakładania konta i adres dziennika.

Instrukcja zakładania konta:

1. Klikamy na adres dziennika: https://uonetplus.vulcan.net.pl/nowysacz/ .
  2. Klikamy "Zaloguj się".
  3. Klikamy: "Załóż konto" i postępujemy według instrukcji na ekranie.
  4. Podajemy swój adres e-mail, który został wpisany w system dziennika (podany do wychowawcy), potwierdzamy autentyczność operacji "nie jestem robotem" i naciskamy przycisk "Wyślij wiadomość". Na podany adres e-mail system wyśle wiadomość zawierającą dalsze instrukcje.
  5. Logujemy się podając jako login adres e-mail.
Podobnie odzyskujemy hasło i dostęp do konta.