Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego..
Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego..
środa, 05 września 2018 09:32

Wakacyjny czas niestety dobiegł końca. 3 września 2018 roku uczniowie naszej szkoły rozpoczęli kolejny rok szkolny, który z pewnością będzie czasem nowych wyzwań, sukcesów i ciężkiej pracy. Był to również wyjątkowy dzień dla pierwszoklasistów i nowych nauczycieli, których zapewniamy, że rozpoczęli proces uczenia w szkole z ogromnymi tradycjami, która przez wszystkie lata swojego istnienia kształtuje najważniejsze wartości w życiu człowieka.


Szanowni pedagodzy życzymy wam, aby każdy spędzony z nami w tym roku szkolnym dzień był jak wielka, niezwykła wyprawa w nieznane. Wam drodzy rodzice życzymy, aby po spotkaniach z naszymi wychowawcami przepełniała was duma i radość. Natomiast wam miłe koleżanki i drodzy koledzy życzymy chłonności umysłów, łatwości w zdobywaniu wiedzy i umiejętności oraz nauki w atmosferze przyjaźni i wzajemnego szacunku.


 
Galeria


 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.