Projekt Unijny - stypendium, dokumentacja do uzupełnienia.

alt

"Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza”, który realizowany jest w Szkole Podstawowej Nr 20 z Oddziałami Integracyjnymi w Nowym Sączu.

 

 Link dotyczący ogłoszenia o rekrutacji do pomocy stypendialnej w ramach projektów: „Zwiększenie potencjału sądeckich szkół ponadgimnazjalnych  poprzez inwestycje w kształcenie” oraz  „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Nowego Sącza” jaki został umieszczony na stronie internetowej miasta Nowego Sącza.


Zakwalifikowani uczestnicy projektu, mogą ubiegać się o przyznanie stypendium zgodnie z Regulaminem przyznania i przekazywania stypendium dla Uczniów


Regulamin stypendia 2018_2019

 

 

 

 

Wniosek o przyznanie stypendium


Oświadczenie o dochodach


Oświadczenie o wielodzietności


Oświadczenie dotyczące ochrony danych osobowych


 IPREU


Umowa stypendialna


Oświadczenie uczestnika projektu


Sprawozdania IPREU 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.