Wycieczka edukacyjno - zdrowotna
Wycieczka edukacyjno - zdrowotna
wtorek, 23 października 2018 08:26
      Dnia 15 październka 2018 r. klasa 4f wraz z 4c wyruszyła na wycieczkę edukacyjno - zdrowotną. Przy pięknej pogodzie klasy zaczęły swoją przygodę od zwiedzenia kopalni w Bochni. Uczniowie przeszli trasę multimedialną zapoznając się między innymi z najpiękniejszymi wyrobiskami kopalni, unikatową kaplicą Świętej Kingi oraz niezwykle interesującą multimedialną nstalacją, która  w ciekawy sposób przybliżyła historię kopalni. Następnie na trasie wycieczki klasy zwiedziły zamek w Nowym Wiśniczu oraz kościół św. Leonarda w Lipnicy Murowanej. Zarówno pogoda jak i humory dopisywały przez całą wycieczkę.

 


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.