Międzyszkolny konkurs fotograficzny dla rodziców „Moje ukochane miasto Nowy Sącz”
Międzyszkolny konkurs fotograficzny dla rodziców „Moje ukochane miasto Nowy Sącz”
czwartek, 25 października 2018 12:55

               23 października 2018 r. w Sądeckiej Bibliotece Publicznej miało miejsce otwarcie wystawy prac, które wzięły udział w międzyszkolnym konkursie fotograficznym dla rodziców „Moje ukochane miasto Nowy Sącz” organizowanym przez naszą szkołę pod honorowym patronatem Urzędu Miasta Nowego Sącza. Konkurs wpisuje się w obchody jubileuszu odzyskania przez Polskę niepodległości i stanowi część Turnieju Szkół 2018. W trakcie wernisażu ogłoszono wyniki rywalizacji i wręczono nagrody.

 

                W konkursie wzięło udział 31 osób z 14 sądeckich szkół, które nadesłały ponad 120 prac będących wyrazem nadziei, marzeń i tęsknot związanych z Nowym Sączem. Jury w składzie: Janusz Wańczyk, Agnieszka Michalik, Łukasz Połomski, Paweł Paciorek, Paweł Spicha i ks. Maciej Górak podjęło decyzję o przyznaniu nagród i wyróżnień.

               

                NAGRODY

                I nagroda dla pana Wacława Jagielskiego za pracę „Sądeckie echo”

                II nagroda dla pani Doroty Pazgan za pracę „W hołdzie miastu i jego mieszkańcom”

                III nagroda dla pani Agnieszki Bassary-Butwiny za pracę „Nowy Sącz nocą”

               

               WYRÓŻNIENIA

                pani Anna Bocheńska

                pani Marta Gródek-Piotrowska

                pan Józef Gryboś

                pani Dominika Ratyńska

                pani Barbara Śliwa

                pani Aneta Wójcik

 

                Wystawa prac została przygotowana dzięki uprzejmości Pani Dyrektor oraz pracowników Sądeckiej Biblioteki Publicznej i potrwa do 7 listopada 2018 r.

    

Zdjęcia z wernisażu: Krzysztof Witowski i Paweł Paciorek         

 
Galeria

Zobacz więcej

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.