Konkurs różańcowy.
Konkurs różańcowy.
poniedziałek, 29 października 2018 13:09

W październiku, miesiącu modlitwy różańcowej uczniowie naszej szkoły brali  udział w konkursie pt.: ”Najpiękniejszy różaniec”. Konkurs stał się świetną okazją do włączenia dzieci w przeżywanie październikowych nabożeństw różańcowych w kościele, motywacją do odmawiania różańca w domach jak i okazją do rozwijania talentów twórczych. Konkurs cieszył się dużym zainteresowaniem  wśród uczniów.


Zostało wykonanych 235 przepięknych różańców. Przy ich tworzeniu dzieci wykazały się ogromną pomysłowością. Wykorzystano takie materiały jak: żołędzie, koraliki, kasztany, modelinę, fasolę, orzechy, makaron, śrubki, ołówki itp. Były malowane, lepione, dziergane na szydełku a nawet pieczone. Taka wielka różnorodność i wysoka estetyka wykonania tych różańców, świadczą o zaangażowaniu całych rodzin w ich przygotowanie. Spośród wszystkich uczestników nagrodzono 27 uczniów, ale zwycięzcami są wszyscy, gdyż każdy z tych różańców to „prawdziwe dzieło sztuki”, każdy wyjątkowy i niepowtarzalny. Wszystkie różańce były wystawione  na tablicach na holu szkoły. Wszystkim uczestnikom dziękujemy i zapraszamy za dwa lata.

                                                                                                                 katecheci


 
Galeria 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.