Materiały pomocnicze stypendia - Projekt 10.1.3 Podstawówki

Szanowni Państwo,

 W nawiązaniu do dotychczasowych spotkań dotyczących udzielania pomocy stypendialnej, w ramach projektu pn. „Podniesienie kompetencji kluczowych uczniów i nauczycieli szkół podstawowych i gimnazjalnych z trenu Nowego Sącza”, w załączeniu przesyłam:

1.       Odpowiedzi na zadawane przez Państwa pytania.

2.       Przykładowo wypełniony Indywidualny Plan Rozwoju Edukacyjnego Ucznia (IPREU).

Z poważaniem

 Katarzyna Kozak

 Urząd Miasta Nowego Sącza

Wydział Przedsiębiorczości i Funduszy Zewnętrznych

ul. Narutowicza 6, 33-300 Nowy Sącz

www.nowysacz.pl

tel. +48 18 47 10 011

e-mail:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 „W związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych w korespondencji pisemnej / e-mail, których zakres może zawierać (Imię, Nazwisko, adres e-mail, telefon) informujemy, iż treść klauzuli informacyjnej wynikającej z Artykułu 13 ust 1 i 2 RODO znajduje się na głównej stronie https://bip.malopolska.pl/nowysacz lub pod bezpośrednim linkiem  https://bip.malopolska.pl/nowysacz,m,305474,obowiazek-informacyjny-rodo.html

 

Ponadto przetwarzamy Twoje dane na podstawie Artykułu 6 ust 1 lit. b , c , e ”  


Wypełnione ipreu wzór


FAQ stypendia

 

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.