NASZE ORŁY
NASZE ORŁY
poniedziałek, 26 listopada 2018 20:35
     

W roku 2018 przypada szczególna 100  rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Z tej okazji uczniowie klasy integracyjnej 7a uczestniczyli  w  MCK SOKÓŁ w Nowym Sączu, w  warsztatach, których motywem przewodnim były  godło oraz flaga – nasze symbole narodowe. Na zajęciach dowiedzieli  się jak Polska odzyskała niepodległość, dlaczego polskie barwy narodowe to biel i czerwień oraz z jakiego powodu na godle widnieje orzeł.

 


W części praktycznej warsztatów, dzieci  przy pomocy gotowych szablonów i materiałów plastycznych tworzyły  własne Kokardy Narodowe, godła oraz zindywidualizowane poctówki okolicznościowe nawiązujące do 100-lecia niepodległości.


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.