2B - wyróżnienie w kategorii drużynowej w konkursie plastycznym.
2B - wyróżnienie w kategorii drużynowej w konkursie plastycznym.
poniedziałek, 10 grudnia 2018 10:17
     

    W tym roku szkolnym nasza klasa wzięła udział w konkursie plastycznym "Wspomnienia z wakacji". Prawie połowa uczniów wykonała prace plastyczne na ten temat. Byli to: Kacper B., Jaś, Kacper K., Hania, Kacper L.,Roger, Maciek, Alicja, Ania, Zosia. Nasza klasa została wyróżniona. Dostaliśmy dyplom i nagrodę dla całej klasy: wielki wór słodyczy, które dzielimy pomiędzy nas do tej pory.   Nagrodę w imieniu całej klasy odebrał Maciek, zdobywca 1 miejsca (więcej w zakładce - konkursy). Bardzo cieszymy się z nagrody dla całej klasy. Gratulujemy i dziękujemy uczestnikom.


 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.