Dzień Zdrowej Żywności
sobota, 06 kwietnia 2019 07:50

W tym roku Dzień Zdrowej Żywności odbył się pod hasłem: "Smaki Świata". Oprócz ciekawych orientalnych smaków można było zobaczyć nasze dzieci w pięknych kolorowych przebraniach. Nie zabrakło także wspaniałych orientalnych fryzur wykonanych u nas w szkole przez zaproszone do szkoły fryzjerki oraz wielu innych atrakcji, w tym zawodów sportowych i nauki pierwszej pomocy. Serdecznie dziękujemy wszystkim gościom, którzy przybyli w tym dniu do naszej szkoły, a na szczególne podziękowania zasłużyli:

• studenci III roku pielęgniarstwa pod opieką Pani mgr Marii Merklinger – Somy oraz studenci II roku ratownictwa medycznego pod opieką Pani mgr Agaty Piwowar,
  • uczniowie klas Id oraz IIId profilu technik usług fryzjerskich pod opieką Pani mgr Agnieszki Zygmunt oraz Pani Beaty Cetnarowskiej,
  • uczniowie Zespołu Szkół nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej.