Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny
Międzyszkolny Konkurs Mitologiczny
piątek, 26 kwietnia 2019 09:53

            4 kwietnia 2019 r. w naszej szkole odbyła się III edycja Międzyszkolnego Konkursu Mitologicznego. W rywalizacji wzięło udział 8 szkół, które reprezentowane były przez dwuosobowe drużyny.

 

            Uczestnicy rozwiązując kolejne zadania, musieli wykazać się m.in. znajomością mitów i związków frazeologicznych związanych z mitologią. Konkurencje turniejowe były urozmaicone – od krzyżówek czy puzzli, aż po rymowanki. Nad przebiegiem rywalizacji czuwały panie prowadzące, a punkty po każdej rundzie przyznawało jury.

            Turniej zakończył się zwycięstwem drużyny ze Szkoły Podstawowej nr 7. Drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 11, a trzecie – Szkoła Podstawowa nr 3. Jury przyznało też wyróżnienie Szkole Podstawowej nr 18. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy, a laureatom wręczono także nagrody.

 
 
Galeria

 

Copyright © Szkoła Podstawowa nr 20 w Nowym Sączu | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie BrandArt DESIGN.